Email us : sale@rusknife.cz
+420 737930606 zavolat zpět

KATALOG VÝROBKŮ

Knives Jižní Koruna Kizlyar

Zobrazuji 1 až 14 z 14 (celkem stran 1)Internetový e-shop Rusknife je oficiální distributor firmy Jižní Koruna

Nože Jižní Koruna

Je mladý kreativní tým, který vytváří příklady dekorativního a užitého umění hodného minulosti i současnosti a již se etabloval na trhu příborů jako stabilní, rozvíjející se organizace, která vyrábí vysoce kvalitní výrobky.

Hlavními produkty společnosti jsou kované nože.

Technologie výroby nožů zahrnuje použití slavných vysoce legovaných ocelí, jako jsou Kh12MF, 95Kh18, 65Kh13, 40Kh13, jakož i použití oceli 65G, KVG, ShKh15 a dalších při výrobě čepelí Damašku. Konstrukční prvky využívají mosazné, stříbrné, jelení a losí rohy, cenné dřevo a pravou kůži.

Kombinace moderních technologií, výjimečného designu, vysoké úrovně manuálního zpracování a kvality, jakož i flexibilní cenové politiky a individuálního přístupu ke každému klientovi, důstojně odlišují nože Jižní Koruny.

Na žádost klienta může být každý typ nože vyroben v individuálním uměleckém designu ve formě prestižního dárku nebo suvenýru.

Všechny výrobky jsou certifikovány a patří k řezacím a sekacím nožům.

Výrobní základna - od koncepce po konec hotového výrobku je vyráběna na vlastním zařízení a na našich výrobních závodech. Existují kovářské sekce, mechanika, sestavy, umělecká a odlévací sekce, kde se odlévají pouze jejich hlavní modely pro nože. Společnost úzce spolupracuje se známými klenotníky v úzké spolupráci. Jejich výlučně ruční práce dává jižní koruně nůž vlastní osobnost.

Pokud se rozhodnete koupit nůž v on-line obchodu South Coron, poskytne Vám dobrý sortiment za rozumné ceny za produkty tohoto výrobce.