Email us : sale@rusknife.cz
+420 737930606 zavolat zpět

KATALOG VÝROBKŮ

Doprava a platba

Platební podmínky

K platbě přijímáme platební karty: VISA Inc, MasterCard, World Wide, MIR. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

Chcete-li zaplatit zboží kreditní kartou při zadávání objednávky v internetovém obchodě, vyberte způsob platby kreditní kartou.

Při platbě kreditní kartou je platba zpracovávána na autorizační stránce banky, kde musíte zadat údaje o své bankovní kartě.

 1. Číslo karty
 2. Platnosti karty
 3. Ověřovací kód karty Master card CVC2/ Visa CVV2
 4. Jméno držitele karty pokud je vyžadováno (latinkou přesně tak, jak je uvedeno na kartě)


Pokud je vaše karta připojena ke službě 3D-Secure, budete automaticky přesměrováni na stránku banky, která kartu vydala pro ověření. Informace o pravidlech a metodách další identifikace získáte u banky, která vám bankovní kartu vydala.

Zabezpečení zpracování internetových plateb prostřednictvím platební brány banky je zaručeno mezinárodním bezpečnostním certifikátem PCI DSS. Informace jsou přenášeny pomocí technologie šifrování SSL. Tyto informace nejsou k dispozici neoprávněným osobám.


Doprava

Standardní doprava do celé EU ZDARMA !!

Zasíláme prostřednictvím Ruské pošty,která spolupracuje s Českou poštou. Jde o nákup a dovoz zboží mimo země EU (RF, Čína, USA, Kanada, Austrálie atd.)Proto na zboží může být vyměřeno DPH a CLO. Vše je účtováno v oficiální měně daného státu. Info zde: www.celnisprava.cz

 • Pro dokonalý přehled pohybu zásilky obdržíte sledovací číslo.
 • Termín odeslání standardní přeprava 11-25 dní zdarma 0 Kč.
 • Termín odeslání rychlá přeprava EMS je 7 dní za příplatek+ 400 Kč.
 • Termín odeslání zboží vyráběného na zakázku nebo limitované edice 30 dní+přeprava.
 • Co nás při nákupu tedy čeká co je potřeba úřadům předložit?

  a) Česká pošta Vás bude sama kontaktovat prostřednictvím emailu, nebo písemně, zašle dokumenty a plnou moc, s návrhem aby Vás mohla zastupovat v celním řízení. Plnou moc tedy vyplníte a odešlete emailem nebo poštou.

  b) Česká pošta na základě plné moci vám zašle email oznámení o uložení zásilky ze zahraničí automatický formulář avízo, který stačí jednoduše vyplnit ve 3 krocích. Oznámení obsahuje podací a skladové číslo; stav zásilky můžete sledovat až k vám domů.

  c) Plná moc je časově neomezená stačí vyplnit pouze jednou a je platná pro všechny nákupy (to znamená, že kdo už v minulosti nakupoval  mimo EU se ho bod (a) netýká)