Můj účet
Email us : sale@rusknife.cz
+420 737930606

KATALOG VÝROBKŮ

Doprava a platba

Platební podmínky

K platbě přijímáme platební karty: VISA Inc, MasterCard, World Wide, MIR. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

Při platbě kreditní kartou je platba zpracovávána na autorizační stránce banky, kde musíte zadat údaje o své bankovní kartě.

 1. Číslo karty
 2. Platnosti karty měsíc/rok
 3. Ověřovací kód karty MasterCard CVC2 / Visa CVV2
 4. Jméno majitele karty (hůlkovým bez diakritiky)


Pokud je vaše karta připojena ke službě 3D-Secure, budete automaticky přesměrováni na stránku banky, která kartu vydala pro ověření. Informace o pravidlech a metodách další identifikace získáte u banky, která vám bankovní kartu vydala.

Zabezpečení zpracování internetových plateb prostřednictvím platební brány banky je zaručeno mezinárodním bezpečnostním certifikátem PCI DSS. Informace jsou přenášeny pomocí technologie šifrování SSL. Bezpečné nakupování máš celý internetový obchod je zašifrován 256 bitovým ochranným kódem SSL. Jakmile se přesunete na stránky placení, naši partneři pro zpracování plateb se ujistí, aby vaše platební transakce byla zcela bezpečná!

Doprava

Standardní doprava do celé EU ZDARMA !

Zasíláme prostřednictvím Ruské pošty,která spolupracuje s Českou poštou. Jde o nákup a dovoz zboží mimo země EU (RF, Čína, USA, Kanada, Austrálie atd.)Proto na zboží může být vyměřeno DPH a CLO. Vše je účtováno v oficiální měně daného státu.Info zde: www.celnisprava.cz/ www.ceskaposta.cz

 • Pro dokonalý přehled pohybu zásilky obdržíte sledovací číslo.
 • Termín odeslání standardní přeprava 20-30 pracovních dní zdarma 0 Kč.
 • Termín odeslání rychlá přeprava EMS je 7 pracovních dní za příplatek 400 Kč.
 • Termín odeslání zboží vyráběného na zakázku nebo limitované edice 30 dní+přeprava.

 • Co nás při nákupu tedy čeká co je potřeba úřadům předložit?

  a) Česká pošta Vás bude sama kontaktovat prostřednictvím emailu, nebo písemně, zašle dokumenty a plnou moc, s návrhem aby Vás mohla zastupovat v celním řízení. Plnou moc tedy vyplníte a odešlete emailem nebo poštou.

  b) Česká pošta na základě plné moci vám zašle email oznámení o uložení zásilky ze zahraničí automatický formulář avízo, který stačí jednoduše vyplnit ve 3 krocích. Oznámení obsahuje podací a skladové číslo; stav zásilky můžete sledovat až k vám domů.

  c) Plná moc je časově neomezená stačí vyplnit pouze jednou a je platná pro všechny nákupy (to znamená, že kdo už v minulosti nakupoval  mimo EU se ho bod (a) netýká)


  Mezinárodní doprava

  položky mohou být předmětem celního zpracování v závislosti na celní hodnotě položky.

  Jako kupující byste si měli být vědomi možných:

  -zpoždění při celní kontrole.

  -dovozní cla a daně, které musí kupující platit.

  -poplatky za zprostředkování splatné v místě dodání.