Můj účet
Email us : rusknife@email.cz
+420 737930606

KATALOG VÝROBKŮ

Doprava a platba

Platební podmínky

Aktivujte si online platby ve vašem internetovém bankovnictví

Pokud se chystáte platit kartou na internetu poprvé, zkontrolujte jestli máte povoleny platby online v e-shopech. U většiny bank si je jednoduše povolíte v internetovém bankovnictvím v sekci platební karta. Pokud si však nevíte rady, žhavte infolinku své banky.(pokud ne platba neproběhne)

Automatická platební brána funguje do té doby, než vše vyplníte a odešlete . Jakmile bránu nebo odkaz zavřete i třeba omylem nebude fungovat. V tom případě nám napište e-mail a my vám obratem pošleme novou platební bránu.

K platbě přijímáme všechny platební karty například: VISA Inc, MasterCard, World Wide, MIR.

Platba je rychlá, jednoduchá a bezpečná. Vaše platební údaje a data jsou chráněny technologii SSL (Secure Socker Layer)

Bohužel, pobočka ruské banky neumožňuje nastavit jiný jazyk než angličtinu.

 • Číslo karty
 • Platnosti karty měsíc/rok
 • Ověřovací kód karty MasterCard CVC2 / Visa CVV2
 • Jméno majitele karty (hůlkovým bez diakritiky)

 • Pokud je vaše karta připojena ke službě 3D-Secure, budete automaticky přesměrováni na stránku banky, která kartu vydala pro ověření SMS kodem. Informace o pravidlech a metodách další identifikace získáte u banky, která vám bankovní kartu vydala.

  Zabezpečení zpracování internetových plateb prostřednictvím platební brány banky je zaručeno mezinárodním bezpečnostním certifikátem PCI DSS. Informace jsou přenášeny pomocí technologie šifrování SSL. Bezpečné nakupování máš celý internetový obchod je zašifrován 256 bitovým ochranným kódem SSL. Jakmile se přesunete na stránky placení, naši partneři pro zpracování plateb se ujistí, aby vaše platební transakce byla zcela bezpečná!

  Doprava

  Standardní do EU ZDARMA !

  Zasíláme prostřednictvím Ruské pošty, která spolupracuje s Českou i Slovenskou poštou. Jde o nákup a dovoz zboží mimo EU.(RF, Čína, USA, Kanada, Austrálie atd.)Proto na zboží "může být vyměřeno DPH a CLO". Vše je účtováno v oficiální měně daného státu. Čtěte zde: Celní správa Česka pošta / celnicka.cz

 • Pro dokonalý přehled pohybu zásilky obdržíte sledovací číslo.
 • Termín odeslání zboží vyráběného na zakázku nebo limitované edice 30 dní + přeprava.
 • Co je potřeba předložit úřadům pokud o to požádají

  a) Česká pošta Vás bude sama kontaktovat prostřednictvím e-mailu, nebo písemně, zašle dokumenty a plnou moc, s návrhem aby Vás mohla zastupovat v celním řízení. Plnou moc tedy vyplníte a odešlete emailem nebo poštou.

  b) Česká pošta na základě plné moci vám zašle email oznámení o uložení zásilky ze zahraničí automatický formulář avízo, který stačí jednoduše vyplnit ve 3 krocích. Oznámení obsahuje podací a skladové číslo; stav zásilky můžete sledovat až k vám domů.

  c) Plná moc je časově neomezená stačí vyplnit pouze jednou a je platná pro všechny nákupy (to znamená, že kdo už v minulosti nakupoval; mimo EU se ho bod (a) netýká)

  Mezinárodní doprava

  Položky mohou být předmětem celního zpracování v závislosti na celní hodnotě položky.

  Jako kupující byste si měli být vědomi:

  - zpoždění při celní kontrole.

  - dovozní cla a daně, které musí kupující platit.

  - poplatky za zprostředkování splatné v místě dodání.

  Upozornění: Zásilky nelze poslat na dobírku.