Email us : sale@rusknife.cz
+420 737930606 zavolat zpět

KATALOG VÝROBKŮ

Doprava a platba

Platební podmínky

K platbě přijímáme platební karty: VISA Inc, MasterCard World Wide, MIR. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

Chcete-li zaplatit zboží kreditní kartou při zadávání objednávky v internetovém obchodě, vyberte způsob platby kreditní kartou.

Při platbě kreditní kartou je platba zpracovávána na autorizační stránce banky, kde musíte zadat údaje o své bankovní kartě.

 1. typ karty;
 2. číslo karty;
 3. doba platnosti karty (uvedená na přední straně karty)
 4. Jméno držitele karty (latinkou přesně tak, jak je uvedeno na kartě)
 5. CVC2 / CVV2 kód


Pokud je vaše karta připojena ke službě 3D-Secure, budete automaticky přesměrováni na stránku banky, která kartu vydala pro ověření. Informace o pravidlech a metodách další identifikace získáte u banky, která vám bankovní kartu vydala.

Zabezpečení zpracování internetových plateb prostřednictvím platební brány banky je zaručeno mezinárodním bezpečnostním certifikátem PCI DSS. Informace jsou přenášeny pomocí technologie šifrování SSL. Tyto informace nejsou k dispozici neoprávněným osobám.


Doprava

Standardní doprava do celé EU ZDARMA!

Zasíláme prostřednictvím Ruské pošty,která spolupracuje s Českou poštou. Jde o nákup a dovoz zboží mimo země EU (RF, Čína, USA, Kanada, Austrálie atd.)Proto na zboží může být vyměřeno DPH a CLO. Vše je účtováno v oficiální měně daného státu.Info zde: www.celnisprava.cz

 • Pro dokonalý přehled pohybu zásilky obdržíte sledovací čísla obou pošt.
 • Termín odeslání standardní přeprava 11-25 dní zdarma 0 Kč.
 • Termín odeslání rychlá přeprava EMS je 7 dní za příplatek+400 Kč.
 • Termín odeslání zboží vyráběno na zakázku nebo limitované edice 30+přeprava.
 • Co nás při nákupu tedy čeká co je potřeba úřadům předložit?

  a) Česká pošta Vás bude sama kontaktovat prostřednictvím e-mailu, nebo písemně, zašle dokumenty a plnou moc, s návrhem aby Vás mohla zastupovat v celním řízení. Plnou moc tedy vyplníte a odešlete emailem nebo poštou.

  b) Česká pošta na základě plné moci vám zašle e-mail oznámení o uložení zásilky ze zahraničí automatický formulář avízo, který stačí jednoduše vyplnit ve 3 krocích. Oznámení obsahuje podací a skladové číslo; stav zásilky můžete sledovat až k vám domů.

  c) Plná moc je časově neomezená stačí vyplnit pouze jednou a je platná pro všechny nákupy (to znamená, že kdo už v minulosti nakupoval  mimo EU se ho bod (a) netýká)

  Vrácení zboží

  • Kupující má právo zboží odmítnout, kdykoli před jeho předáním a po předání zboží - do 10 dnů.
  • Vrácení zboží je možné, pokud je zachován jeho původní vzhled, spotřebitelské vlastnosti, jakož i doklad potvrzující skutečnost a podmínky nákupu konkrétního zboží.
  • Kupující nemá právo odmítnout zboží dobré kvality s individuálně definovanými vlastnostmi, pokud určené zboží může použít výhradně osoba, která zboží kupuje.
  • Odmítne-li kupující zboží, musí mu prodávající vrátit částku zaplacenou kupujícím na základě smlouvy, s výjimkou nákladů prodávajícího na dopravu vráceného zboží od kupujícího, nejpozději do 10 dnů ode dne, kdy kupující podal odpovídající požadavek.