Email us : sale@rusknife.cz
+420 737930606 zavolat zpět

KATALOG VÝROBKŮ

Nože z Kizlyaru

Nůž Berkut - X12MF/ořech
Nůž Berkut Enot - X12MF/ořech
Nůž Berkut F-1- X12MF/ořech
Nůž Berkut Ochota - X12MF/ořech
Nůž Berkut Panter - X12MF/ořech
Nůž Berkut Stilet - 65x13/mosaz
Zobrazuji 1 až 24 z 423 (celkem stran 18)

OFICIÁLNÍ E-SHOP NOŽŮ KIZLYAR

Nože Kizlyar - tato věta je již dlouho synonymem pro vysokou kvalitu, originální produkty a spolehlivost. Spolu s dalšími tradičními odvětvími národních řemesel Republiky Dagestan, jako je stříbro Kubachi, vázy Uncukul, koberce Tabasaran, jsou tato dvě slova pevně zakořeněná v myslích našich krajanů jako další značky.

VÝHODY E-SHOPU RUSKNIFE

Než si koupíte nůž Kizlyar, musíte přesně pochopit, pro jaké účely a úkoly ho budete používat. Ve všech ostatních ohledech vám náš obchod pomůže. Máme sortiment více než 2000 modelů nožů vyrobených mistry Kizlyaru. Obchod Rusknife je oficiálním obchodem společnosti OOO PP Kizlyar od roku 2003. Dodávka probíhá v Moskvě, Rusku, EU a ve světě. Pokud máte vlastní firmu a chcete si koupit nože ve velkém, společnost Rusknife vám zašle velkoobchodní ceník.

VÝHODY KIZLYARSKÝCH NOŽŮ

Vybrali jsme pro Vás to nejlepší a shromáždili na jednom webu, aby jste měli možnost velkého výběru..

Všechny nože mistrů Kizlyaru mají řadou společných charakteristik: - pro čepele se používají jak damaškové, tak damaškové oceli typu X12MF a oceli s vysokou odolností proti korozi třídy 65x13 nebo AUS-8; - velmi široká škála materiálů používaných při výrobě držadel: kavkazský ořech, dub, habr, elaston G, Karelská bříza; - vysoký výkon je zaručen skutečností, že většina nožů má vysoké procento ručního zpracování a montáže, zaručená nízká cena nožů - na nože Kizlyar je poskytována doživotní záruka.

Kategorie KIZLYARSKÝCH NOŽŮ

Nože Kizlyar lze rozdělit do následujících kategorií: Lovecké nože - nože používané profesionálními lovci, jejichž hlavním účelem je lov, jakož i výkon prací souvisejících s lovem, se vyznačují vysokou výkonností;Stahovací nože - slouží k porcování, stahování zvěře nebo hospodářských zvířat, převážně z tvrdé oceli; Turistické nože- jednoduché, pohodlné nenáročné nože; Skládací nože - mají širokou škálu aplikací od každodenního nošení ve městě až po (často jako druhý nůž) při turistice, lovu nebo rybaření; Taktické nože - konstrukční prvek, což je celokovový design, který zaručuje vysokou kvalitu nože při plnění úkolů souvisejících s obsluhou; Kuchyňské nože - lehké, různých délek, čepele jsou určeny pro krájení jídla během vaření; Sportovní nože - obvykle full tang typu, někdy se šněrovanou rukojetí, určené k házení na sportovní cíle. Dýky a Šašky vyrobené na základě historických modelů, jíl a čepelí, které jsou zdobeny vzory nebo drahokamy a polodrahokamy; grilovací soupravy - multifunkční kompaktní sady pro venkovní aktivity.

RUSKNIFE JE OFICIÁLNÍ PŘEDSTAVITEL FIRMY OOO PP KIZLYAR

V internetovém obchodě si můžete koupit nože z  Kizlyaru a můžete si být jisti, že kupujete zboží zaručené vysoké a originální kvality za nejlepší cenu.