Můj účet
Email us : rusknife@email.cz
+420 737930606

KATALOG VÝROBKŮ

Kukri Zlatoust AiR MEIYO - ZDI-1016

 • 23 000Kč


  874 EUR
  76820 RUB
  1012 USD
  23000 KČ
  (bez DPH)
skladem

 • Oficiální prodejce Zlatoust AIR
 • Kód výrobku: AF0000013811

Standardní doprava zdarma

EMS expresní doprava

Výrobce AiR Zlatoust
Model MEIYO (bushido kodex)
Třída oceli ZDI-1016 (damascénská ocel)
Celková délka (mm) 405
Šířka čepele (mm) 52
Délka čepele (mm) 273
Tloušťka čepele (mm) 6.0
Povrchová úprava čepele Korozivzdorná damašková ocel / 24 karátové zlacení
Materiál rukojeti Eben Makassar / Titanový damašek
Obsah balení nůž / kožené pouzdro / nylonové pouzdro / záruční list

KUKRI MEIYO (ČEST) Z LIMITOVANÉ EDICE BUSHIDO

Na návrhu a vývoji se podílel sám Steven Seagal, změnily se rozměry čepele (až 300 mm) a rukojeti (až 150 mm), tvar čepele kukri je ve tvaru sokolího křídla. Kukri, stejně jako katana, má jedinečný design, který poskytuje své vynikající vlastnosti, které přežily do dnešní doby z XIV-XV století bez téměř žádných změn.

Ocel ZDI-1016: vysoce uhlíkové vysoce legované korozivzdorná damašková ocel. První dvě číslice v označení odpovídají průměrnému obsahu uhlíku, druhé dvě číslice průměrnému obsahu legujících prvků. Vysoký obsah uhlíku a přítomnost speciálních karbidů (chrom, molybden, vanad atd.) Poskytuje čepelím vysoké provozní (řezné vlastnosti, pevnost atd.) Současně je třeba mít na paměti, že vysoký obsah uhlíku a heterogenita chemického složení v kompozici ZDI-1016 poněkud snižuje jejich odolnost proti korozi. Hlavice a garda jsou vyrobeny z titanového Damašku ZlaTi vyráběného společností AIR Company.

Makassar exotické a velmi vzácné dřevo

Tomel celebeský roste na indonéském ostrově Sulawesi (dříve Celebes) a je jedním z nejvzácnějších a nejdražších komerčně dostupných dřev. Poznávacím znakem je pruhované vzorování vlákna, které je většinou tmavě hnědé nebo černé, protkávané mnohem světlejšími pásy. Nedostatek dřeva ještě ztěžuje relativně nevelký vzrůst stromu.Není běžně dostupné a je velmi drahé.1(m3)650000 Kč.

Výhradně u nás zakoupíte kukri z limitované edice Bushido 8 ctností samuraje. Každá čepel je unikátní a je značena jedním znakem ctnosti kodexu a nápisem Bushido v japonštině pozlaceno 24 Kt.

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatné           Dobré