Email us : sale@rusknife.cz
+420 737930606 zavolat zpět

KATALOG VÝROBKŮ

Kukri AIR Zlatoust MEIYO - steel ZDI-1016 Damašek/ Makassar

  • 2 162Kč

    (bez DPH)
skladem

  • Oficiální prodejce: AiR Zlatoust
  • Kód výrobku: AF0000013811

KUKRI MEIYO (ČEST) Z LIMOTOVANÉ EDICE BUSHIDO

Výhradně u nás zakoupíte kukri z limitované edice Bushido 8 ctností samuraje. Každá čepel je unikátní a je značena jedním z ctnosti kodexu a nápisem Bushido v japonštině pozlaceno 24 Kt.

Na návrhu a vývoji se podílel sám Steven Seagal, změnily se rozměry čepele (až 300 mm) a rukojeti (až 150 mm), tvar čepele kukri je ve tvaru sokolího křídla. Kukri, stejně jako katana, má jedinečný design, který poskytuje své vynikající vlastnosti, které přežily do dnešní doby z XIV-XV století bez téměř žádných změn.

Vlastnosti

Celková délka: 405 mm

Délka čepele: 27 3mm

Šířka čepele: 52 mm

Tloušťka čepele: 6.0 mm

Materiál kování: titanový damašek ZlaTi

Materiál záštity: titanový damašek ZlaTi

Ocel: damašková třídy ZDI-1016 (vyšší proti rzi)

Materiál rukojeti: Eben makassar exotické a drahé dřevo Hustota suchého dřeva: 1 150 kg/m³

Ocel ZDI-1016: vysoce uhlíkové vysoce legované (odolné proti povětrnostním) kompozicím. První dvě číslice v označení odpovídají průměrnému obsahu uhlíku, druhé dvě číslice průměrnému obsahu legujících prvků. Vysoký obsah uhlíku a přítomnost speciálních karbidů (chrom, molybden, vanad atd.) Poskytuje čepelím vysoké provozní (řezné vlastnosti, pevnost atd.) Současně je třeba mít na paměti, že vysoký obsah uhlíku a heterogenita chemického složení v kompozici ZDI-1016 poněkud snižuje jejich odolnost proti korozi. Hlavice a garda jsou vyrobeny z titanového Damašku ZlaTi vyráběného společností AIR Company.

MAKASSAR EXOTICKÉ A DRAHÉ TVRDÉ DŘEVO

Tomel celebeský roste na indonéském ostrově Sulawesi (dříve Celebes) a je jedním z nejvzácnějších a nejdražších komerčně dostupných dřev. Poznávacím znakem je pruhované vzorování vlákna, které je většinou tmavě hnědé nebo černé, protkávané mnohem světlejšími pásy. Nedostatek dřeva ještě ztěžuje relativně nevelký vzrůst stromu.Není běžně dostupné a je velmi drahé.1(m3) 650 000 Kč

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Napsat recenzi

Register to leave a review about the product and earn reward points!
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý