Email us : sale@rusknife.cz
+420 737930606 zavolat zpět

KATALOG VÝROBKŮ

Knives Kizlyar Supreme

Kizlyar Supreme Belt MOLLE TB1 Black

Kizlyar Supreme Belt MOLLE TB1 Black

300Kč

Kizlyar Supreme Belt MOLLE TB1 Camo

Kizlyar Supreme Belt MOLLE TB1 Camo

300Kč

Knife Guideway for sharpening angle RZR-G1

Knife Guideway for sharpening angle RZR-G1

300Kč

Knife Kizlyar Supreme Alpha - steel D2/Satin

Knife Kizlyar Supreme Alpha - steel D2/Satin

2 994Kč

Zobrazuji 1 až 24 z 80 (celkem stran 4)


Nože Kizlyar Supreme

Kizlyar Supreme je relativně nová, ale spíše ambiciózní značka známého ruského výrobce. Myšlenkou vytvoření této značky byla potřeba „otřást“ domácí trh, na kterém se každý rok začalo objevovat stále více produktů zahraničních výrobců.

Nože Kizlyar Suprim je rájem pro opravdové obdivovatele nože) jsou dobře známy nejen na domácím, ale i na evropském trhu. Výrobky, které jsou vyráběny pod záštitou této značky, jsou pravidelně dodávány do Austrálie a zemí Afriky, SNS a dokonce do USA, kde je konkurence v nožířském průmyslu extrémně tvrdá. Nože Kizlyar Supreme, které si můžete koupit za dostupnou a dostupnou cenu, nejsou v žádném případě horší než analogové známých západních výrobců. Souhlasím, to se může radovat. Konec konců, každý z prezentovaných produktů splňuje nejvyšší požadavky - jak z hlediska materiálů, tak z hlediska výkonu. Řada Kizlyar Supreme zahrnuje spoustu „taktických“ produktů, existují dobré modely cestování a skládání.

Jakýkoli nůž Kizlyar Suprim (dnes můžete zakoupit produkt z této sekce, aniž byste opustili svou kancelář nebo domov), je standardem spolehlivosti a nejvyšší kvality. Poznámka: celá řada nožů Kizlyar Supreme má doživotní záruku od výrobce. Chcete-li objednat jakýkoli produkt z tohoto katalogu, jednoduše zadejte objednávku uvedením svého kontaktního telefonního čísla. Náš manažer vás neprodleně kontaktuje, aby objasnil podrobnosti.