Můj účet
Email us : rusknife@email.cz
Zákaznická podpora
PO-PÁ 10:00-16:00
+420 737930606

KATALOG VÝROBKŮ

O společnosti

Vítejte na stránkách Rusknife.cz!

E-shop a kamenný obchod, byl založen v roce 2004 v Ruské federaci.


Naším cílem je přinášet Vám jen ty nejvýhodnější nabídky, které nenajdete v kamenných obchodech!

Základní filozofií značky Rusknife je přímá spolupráce s výrobci a výrobními továrnami, následně pak přímá distribuce zboží rovnou koncovému zákazníkovi. Tento model nám umožňuje významnou úsporu nákladů oproti běžnému způsobu prodeje zboží na distribuční kanály jako jsou velkoobchody, dealeři a také kamenné prodejny, ale také další úspory na přepravních nákladech na tyto distribuční kanály.

Díky této jednoduché filozofii pak tyto ušetřené náklady promítáme rovnou do našich prodejních cen a přinášíme Vám možnost významné úspory na Vašem nákupu!

Pečlivě vybíráme jen zboží osvědčených značek a výrobců a důsledně sledujeme kvalitu zboží! Naším primárním zájmem je maximální spokojenost zákazníka a proto poskytujeme 100% záruku jistoty! Na veškeré zboží poskytujeme záruční dobu v délce trvání 24 měsíců (viz. naše obchodní podmínky). Věříme, že s nákupem u nás budete spokojeni a těšíme se na Vaše další návštěvy!

Nabízíme širokou škálu nožů a výrobků z celé Ruské federace, sekáčky, dýky, nože, šašky, mačety, kukri, kuchyňské nože, skládací nože, grilovací soupravy a také ruční práce obyvatel severního Kavkazu a Dagestánu.

Všechny modely nožů prezentované v obchodě prošly zkouškou na ministerstvu vnitra mají osvědčení státní normy Ruské federace ECC.

Naše nože a produkty vás příjemně překvapí svou originalitou, kvalitou a dostupnou cenou. Rádi Vám pomůžeme a poradíme s výběrem, na emaily odpovíme do 24 hod.

Informace a poradenství: PO-PÁ 10:00-16:00

e-mail: rusknife@email.cz

tel.cz: +42073793060

 NÁŠ KAMENNÝ OBCHOD V DAGESTÁNU